Kurumsal

Hakkımızda

Sizler için
en lezzetli pizzalar

cherry-tomato

Fratelli Di Pizza, 2016 yılında Antalya Lara bölgesinde pizzaseverleri sağlıklı, doğal mayalandırılmış hamurunun lezzeti ile buluşturma prensibi ile kurulmuştur… Kısa zamanda vermiş olduğumuz hizmet kalitesinin referansları ile Konyaaltı Bölgesi Uncalı Şubesi ve Muratpaşa Bölgesi 12.Cadde Şubelerini hizmete sokarak pizza dağıtım alanlarını genişletmiştir…

Fratelli di Pizza İtalyanların “ Authentic” pizzasını, özel tarifi ve doğal mayalandırma tekniği ile hazırlamaktadır. Fratelli di Pizza kısa zamanda hem keyfine hem sağlığına düşkün pizza tutkunlarının vazgeçilmezi olarak Antalya bölgesinde markalaşmış ve son olarak Web şubesinide açarak pizza severlere kolay sipariş anlayışı ile hem kolaylık hem de hızlı sipariş hizmeti anlayışını ilke edinerek, bu konuda da ayrı bir marka olmayı hedef edinmiştir.

fratelli-logo-beyaz

Tedarik Zinciri

Fratelli di Pizza olarak pizza tutkunlarına donuk ve günlük ısıl işlem uygulanarak hızlı mayalandırılan hamurlar yerine “ Doğal Mayalandırma” tekniğiyle hazırlanan hazmı kolay, sağlıklı ve lezzetli hamurlar üretiyoruz. Geleneksel hamur hazırlama tekniklerine bağlı kalarak Fratelli di Pizzaya özel geliştirdiğimiz formülümüzle hamurumuzu en yüsek kalitede ve en son teknoloji makinelerle hazırlıyoruz. Türkiyenin en bilindik ve saygın tedarikcileri ile çalışıp restoranlarımıza Fratelli di Pizza kalite standartlarına uygun hammaddeleri frigofrik araçlarla şubelerin kapısına kadar götürüyoruz.

Atölyemizdeki üretim aşamaları ve hijyen standartları Gıda, Tarım ve Hayvancılık bakanlığı tarafından periyodik olarak denetlendiği gibi Fratelli di Pizza kalite standartları doğrultusunda gün lük iç denetimde yapılmaktadır. Bunun yanında ihtiyaçlarımızın tamamı %100 yerli üreticilerden en taze ve gıda güvenliğine uygun şekilde tedarik edilmektedir. Fratelli di Pizza olarak yerli üretimi ve istihdamı desteklemenin gururunu yaşıyoruz.

Şubelerimiz

Konyaaltı Uncalı (Merkez Şube)

Uncalı Mahallesi, Çamlık Cd, 07070 Konyaaltı/ANTALYA

Meydankavağı 12.Cadde

Meydankavağı Mahallesi, 12.Cadde No.35 Muratpaşa/ANTALYA